ŠKOLNÍ ROK SE BLÍŽÍ :-)! INFORMACE O NĚM JSOU V PŘÍLOHÁCH.

Vážení rodiče:-),

prázdniny končí za pár dní a školka se připravuje na nový školní rok.

V pondělí 26.8. máme poradu, kde se představí i nová slečna ředitelka Natálie Dvouletá. Jak už napovídá předchozí věta, je mladá, ale odhodlaná školku vést co nejlépe.

S odchodem 3 pg. dojde ke změnám učitelek ve všech třídách:

zajíčci: učitelky Ivanka Šimáková, Natálie Dvouletá, asist. Monika Khasová

veverky: učitelky Marcela Růžičková, Dana Herdová, asist. Jana Hejnová

sovičky: učitelky Evička Žitná, Kateřina Leitgebová, asist. Karolína Miková.

U lesa máme i novou paní školnici/uklízečku Alici Procházkovou.

Změna (zatím) nebude ve fungování školky. Nová ředitelka převzala ode mne všechny dokumenty (včetně organizace školky a školkových pravidel), které jsem na nový školní rok ještě připravila (samozřejmě po konzultaci s ní a zástupkyní Ivankou Šimákovou).

V září budou třídní schůzky, kde se dozvíte další informace. Termín bude sdělen včas na nástěnkách i webu.

V přílohách vám předávám podstatné informace, které později (do začátku šk.roku) naleznete v odkazu Pro rodiče (musí je tam umístit webmaster, z mého PC to nejde). Další informace od začátku šk.roku už bude předávat nové vedení.

Milí rodiče,

věřím, že budete vy i vaše děti se školkou i nadále spokojeni a přeji ze srdce, ať se vám i školce dobře daří!

Jarka Hešíková

INFORMACE PRO RODIČE NASTUPUJÍCÍCH DĚTÍ